NewLife B 12 Plus  60 Dilaltı Tablet Daha büyük görüntüle

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet - Yeni Formül

Yeni ürün

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet

Bireyler genellikle ihtiyaç duydukları vitaminleri besinler aracılığıyla karşılamaktadır. Fakat bazı durumlarda besinlerden alınan vitaminler yetersiz kalmakta ve bu gibi durumlarda kişiler, takviye vitaminlere ihtiyaç duymakta, vitamin gereksinimlerini bu şekilde karşılamaktadırlar.

Daha fazla bilgi

77 Stok Sayısı

65,00 TL

Daha fazla bilgi

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet

Bireyler genellikle ihtiyaç duydukları vitaminleri besinler aracılığıyla karşılamaktadır. Fakat bazı durumlarda besinlerden alınan vitaminler yetersiz kalmakta ve bu gibi durumlarda kişiler, takviye vitaminlere ihtiyaç duymakta, vitamin gereksinimlerini bu şekilde karşılamaktadırlar. Bu vitaminler, genellikle gıda takviyesi olarak geçmekte ve doktor tavsiyesi üzerine kullanılmaktadır. Vitaminler kullanılırken vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminin tam olarak belirlenmesi ve bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak vitaminin alınması önemlidir. NewLife B 12 Plus Dilaltı Tablet de aynı anda birçok vitamin ihtiyacını karşılayan gıda takviyelerinden bir tanesidir.

NewLife B 12 Dilaltı Tabletin Özellikleri

Tek bir tableti ile B 12 vitamini, folikasit, ve biotin ihtiyacını aynı anda karşılamaya yardımcı olan ve dilaltı tablet formunda bulunan Newlife B12 Dilaltı Tablet, bu özelliğinin yanı sıra glüten de içermemektedir. Yapısında hiçbir hayvansal katkı içermeyen bu gıda takviyesi, vejetaryen bireyler için de uygundur. İçeriğinde 1000 mcg B12 vitamini, 400 mcg Folikasit ve 400 mcg de biotin bulunan NewLife B12 Dilaltı tablet, tek bir tablet ile birçok ihtiyacı karşılamaktadır. NewLife B12 60 Dilaltı tablet sayesinde kişiler, uzun süre vitamin ihtiyaçlarını karşılama imkanına sahiptir. Her gün 1 adet alınması gereken bu tablet, 60 gün boyunca düzenli kullanım avantajı sunmaktadır. Böylelikle kişiler kendini daha sağlıklı, dinç ve zinde hissetmektedir.

NewLife B12 Dilaltı Tablet Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişilerin, vitamin ihtiyacını karşılamaya yardımcı bir gıda takviyesi olan NewLife B12 Dilaltı Tablet, kullanılacağı zaman, yutulmaması ve dilaltında çözülebilmesi için beklenmesi gerekmektedir. Tavsiye edilen kullanım şekli her gün 1 tablet şeklindedir. Düzenli olarak kullanılmalı ve günlük alınma dozunun aşılmamasına dikkat edilmelidir. Hamileler, hamile kalmayı düşünenler, bebek emzirenler veya herhangi bir güçlü ilaç kullanan kişiler, bu vitamini kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalı ve buna uygun olarak hareket etmelidir. Bu ürün bir ilaç değildir, sadece gıda takviyesidir ve doktorların uyguladığı tedavi yöntemlerine alternatif olarak kullanılması gerekmektedir. Saklanacağı zaman mutlaka rutubetsiz bir ortama alınmalı ve ağzının düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olunmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı bir yere konması gerekmektedir.

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket

Gündelik hayatta daha aktif olabilmek, daha verimli ve sağlıklı bir şekilde günü tamamlayabilmek için kimi zaman yiyecek ve içeceklerden alınan vitamin ve enerjiler yeterli gelmemektedir. Böyle durumlarda kişiler, gıda takviyelerine ihtiyaç duymakta ve vücutlarındaki eksik vitaminleri tamamlamaya yardımcı olacak gıda takviyelerinin arayışı içine düşmektedirler. Bu gibi durumlarda alınacak gıda takviyelerinin ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilmesi son derece önemli olmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet de bu vitaminlerden bir tanesidir.

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet Özellikleri Nelerdir?

Günlük vitamin ve enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik geniş bir içeriğe sahip olan NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet, tek bir tabletiyle birçok eksikliği tamamlama özelliğine sahip bir gıda takviyesidir. 1 tabletinde B12 vitamini, Folik Asit ve Biotin bulunan bu gıda takviyesi, glüten de içermemektedir. NewLife B12 Plus Dilaltı Tablet’in diğer bir avantajı ise hiçbir hayvansal ürün içermemesidir. Bu sayede, vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur. Tüm bu özellikleri sayesinde hem tek bir tabletiyle günlük B12 vitamini, Biotin ve Folik Asit ihtiyacını karşılamaya destek olmakta hem de herkes tarafından kullanılabilmektedir. Bu gıda takviyesinin bir kutusunun içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket sayesinde daha uygun fiyata 180 kapsüle sahip bir ürün satın alınabilmektedir. Bu sayede de daha çabuk ve daha iyi bir şekilde istenen sonuç elde edilebilmektedir. Önemli olan, ürünü düzenli olarak kullanmak ve kullanım talimatlarının dışına çıkmamaktır. Aynı zamanda ürünün, yalnızca bir gıda takviyesi olduğu ve ilaç niyetine kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır.

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Herkes tarafından kullanıma uygun olan bu zengin içerikli gıda takviyesi kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet’in günlük kullanım önerisi günde 1 tablet şeklindedir ve bunu aşmamaya aynı zamanda aksatmamaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra dilaltı formuna sahip olan bu gıda takviyesi kullanılırken kesinlikle yutulmamalı ve dilaltında çözülmesi beklenmelidir. 

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

NewLife B 12 Plus  60 Dilaltı Tablet - Yeni Formül

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet - Yeni Formül

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet

Bireyler genellikle ihtiyaç duydukları vitaminleri besinler aracılığıyla karşılamaktadır. Fakat bazı durumlarda besinlerden alınan vitaminler yetersiz kalmakta ve bu gibi durumlarda kişiler, takviye vitaminlere ihtiyaç duymakta, vitamin gereksinimlerini bu şekilde karşılamaktadırlar.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: