NewLife B 12 Plus  60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket Daha büyük görüntüle

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket - Yeni Formül

Yeni ürün

B12, Folik asit ve Biotin bir arada

Daha fazla bilgi

94 Stok Sayısı

180,00 TL

Daha fazla bilgi

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket

Gündelik hayatta daha aktif olabilmek, daha verimli ve sağlıklı bir şekilde günü tamamlayabilmek için kimi zaman yiyecek ve içeceklerden alınan vitamin ve enerjiler yeterli gelmemektedir. Böyle durumlarda kişiler, gıda takviyelerine ihtiyaç duymakta ve vücutlarındaki eksik vitaminleri tamamlamaya yardımcı olacak gıda takviyelerinin arayışı içine düşmektedirler. Bu gibi durumlarda alınacak gıda takviyelerinin ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilmesi son derece önemli olmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet de bu vitaminlerden bir tanesidir.

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet Özellikleri Nelerdir?

Günlük vitamin ve enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik geniş bir içeriğe sahip olan NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet, tek bir tabletiyle birçok eksikliği tamamlama özelliğine sahip bir gıda takviyesidir. 1 tabletinde B12 vitamini, Folik Asit ve Biotin bulunan bu gıda takviyesi, glüten de içermemektedir. NewLife B12 Plus Dilaltı Tablet’in diğer bir avantajı ise hiçbir hayvansal ürün içermemesidir. Bu sayede, vejetaryen bireylerin kullanımına da uygundur. Tüm bu özellikleri sayesinde hem tek bir tabletiyle günlük B12 vitamini, Biotin ve Folik Asit ihtiyacını karşılamaya destek olmakta hem de herkes tarafından kullanılabilmektedir. Bu gıda takviyesinin bir kutusunun içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paketsayesinde daha uygun fiyata 180 kapsüle sahip bir ürün satın alınabilmektedir. Bu sayede de daha çabuk ve daha iyi bir şekilde istenen sonuç elde edilebilmektedir. Önemli olan, ürünü düzenli olarak kullanmak ve kullanım talimatlarının dışına çıkmamaktır. Aynı zamanda ürünün, yalnızca bir gıda takviyesi olduğu ve ilaç niyetine kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır.

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Herkes tarafından kullanıma uygun olan bu zengin içerikli gıda takviyesi kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet’in günlük kullanım önerisi günde 1 tablet şeklindedir ve bunu aşmamaya aynı zamanda aksatmamaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra dilaltı formuna sahip olan bu gıda takviyesi kullanılırken kesinlikle yutulmamalı ve dilaltında çözülmesi beklenmelidir. 

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

NewLife B 12 Plus  60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket - Yeni Formül

NewLife B 12 Plus 60 Dilaltı Tablet 3 lü Avantaj Paket - Yeni Formül

B12, Folik asit ve Biotin bir arada

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: