Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket Daha büyük görüntüle

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket

Yeni ürün

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket 40 Adet 

Daha fazla bilgi

93 Stok Sayısı

120,00 TL

Daha fazla bilgi

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket 40 Adet

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket

Burun tıkanıkları kişilerin, gün içerisinde en sık yaşadığı problemlerden bir tanesi olmaktadır. Soğuk algınlığı, alerji, nezle ve buna benzer daha birçok durum nedeniyle yaşanan burun tıkanmaları, kişilerin özellikle gece uykularında huzurunu kaçırmakta ve uykularının bölünmesine neden olmaktadır. Düzensiz bir uykunun kişinin tüm vücut ve zihin sağlığına ettiği düşünüldüğünde, burun tıkanıklığının giderilmesinin ne kadar önemli olduğu da anlaşılmaktadır. Uyku düzenini bozan ve yakınlardaki diğer kişilerinde rahatsız olmasına sebep olan diğer bir durum ise horlama problemidir.  Breathe Right Extra Burun Bandı tüm bu burun tıkanıklığı ve horlama problemlerinin giderilmesine yardımcı olmak için üretilmiştir ve sorunlarda gözle görülür azalma sağlamaktadır.

 

Breathe Right Extra Burun Bandı Özellikleri Nelerdir?

Burundaki hava kanallarını açarak kişilerin daha rahat nefes almasını sağlayan Breathe Right Extra Burun Bandı%50 daha güçlüdür. Böylece kişilerin burun tıkanıklığı ve horlama gibi problemleri giderilerek daha verimli ve sağlıklı uyku geçirebilme imkanı sunulmaktadır. Bu bantların sahip olduğu yay şeklindeki patentli şeritler sayesinde burun havaya kaldırılarak kişilerin genizlerinin açılması sağlanır ve böylelikle burun, kesintisiz bir şekilde hava alabilir. Bu sayede daha rahat bir şekilde nefes alan kişilerde burun tıkanıklığı ve horlama gibi problemler de giderilmiş olmaktadır. Breathe Right Extra Burun Bandı kutusunun içerisinde 10 adet burun bandı bulunmaktadır. Uzun süreli ve kesintisiz bir kullanım için Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paketseçeneği çok daha uygundur. Ekonomik olarak, tek tek alınan ürünlere göre çok daha avantajlı olan bu paket sayesinde ürün, hiç ara vermeden kullanılabilmektedir. Bu da bantların etkisinin daha iyi görülebilmesi açısından oldukça önemli bir avantajdır.

Breathe Right Extra Burun Bandı Kullanım Şekli Nasıldır?

İçerdiği yay şeklindeki şeritler sayesinde hava kanallarının açılmasını sağlayan Breathe Right Extra Burun Bandıdaha etkili sonuçlar için gece uyumadan hemen önce burunun üzerine yapıştırılmalı ve burun tıkanıklığı ve horlama gibi problemlerin gece boyunca tekrar etmemesi için uyanıncaya kadar çıkarılmamalıdır. Bandın buruna doğru ve sağlam bir şekilde yapıştırılması, bandın şeritlerinin burnu düzgün kaldırabilmesi ve etkin olabilmesi için son derece önemlidir. Bandı düzenli ve doğru bir şekilde kullanan kişiler, kesintisiz ve sağlıklı bir uyku süresi geçirmektedir.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket

Breathe Right Extra Burun Bandı 4 lü Avantaj Paket 40 Adet 

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: