Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml Daha büyük görüntüle

Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml

Yeni ürün

Avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40ml

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

42,25 TL

Daha fazla bilgi

Avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40ml
 
Günümüzde insanların en çok dikkat ettikleri hususların başında dış güzellik gelmektedir. Bunun için çeşitli yöntemlere başvurmanın yanında oldukça ciddi paralar harcayabilmektedirler. Bu alanda özellikle bayanlar oldukça istekli olarak görülmektedir. Zira ciltleri üzerinde devamlı suretle yenilikler yapmaya çalışmaktadırlar. Bu bakım uygulamalarından biri de yağlı cilde sahip bireylerin ciltlerindeki parlaklığı yok etmek için yaptıkları uygulamadır. Özellikle yağlı cilt tipi sahibi bireyler sebum salgısının fazlalığı nedeni ile bu sorunu yaşamaktadırlar. Bazı bireyler için ciddi sorun teşkil edebilen bu durum etkili bakım ürünleri yardımı ile kontrol altına alınabilmektedir.
Avene firmasının geliştirmiş olduğu cilt bakım ürünleri arasında bulunan avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi yağlı ve akneli cilde sahip bireylerde sebum salgısını kontrol altında tutarak özelikle parlak görünümün yok edilmesini desteklemektedir. Avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi sebum salgısını düzenleyici etkisi ile birlikte cildi kirlerden arındırır ve sıkılaştırır. Ayrıca nemlendirici etkiye sahip olması ve tamiz mat bir görünüm oluşturması nedeni ile önemli bir yardımcıdır.
Bileşiminde bulunan bal kabağı çekirdeği özü, salisilik asit, çinko glukonat gibi etkili maddeler sayesinde söz konusu etkilere neden olmakla beraber Avene termal suyunun eşsiz etkisi sayesinde cildi rahatlatır ve yatıştırır.
Avene matlaştırıcı bakım kremi Cleanance Emülsion, sayesinde yağlı cilt sahibi bireylerin fiziksel ve psikolojik sorunları ortadan kaldırılabilmektedir. Düzenli kullanımı ile mat ve canlı bir cilde sahip olan bireyler ayrıca sıkı ve güzel görünüme de kavuşmuş olurlar.
Avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi çok iyi derecede temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine hafif masaj eşliğinde uygulanmalıdır.
Özellik:
- Hafif emulsion yapılı ürün aşırı yağlı ciltlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.
- Yüksek oranda yumuşatıcı ve rahatlatıcı özelliği olan Avene Termal Suyu içerir.
- Gözenekleri sıkılaştırır. Eşsiz emici mikro kapsül sistemi sayesinde, cilt yüzeyine matlık kazandırır, böylece makyajınız gün boyu mükemmel kalır. 

Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml

İnsanlar, günümüzde güzelliklerine çok fazla önem vermektedir. Güzel bir görünüm de öncelikle güzel bir cilt ile mümkün olmaktadır. Bunun farkında olan kişiler de ciltlerinin daha sağlıklı, güzel ve bakımlı görünebilmesi için çeşitli yollara başvurmakta ve bazen bunun için büyük paralar harcamaktadırlar. Aslında, bakım sürecinde esas önemli olan çok fazla para vermek yerine cilt için uyumlu olacak ürünü bulabilmektir. Her cilt tipi birbirinden farklıdır ve en zor temizlenen cilt tiplerinden biri de yağlı cilttir. Yağlı cilde sahip olan kişiler, yüz temizlemenin yanında ciltlerindeki parlaklığı yok etmek için de birçok yönteme başvurmaktadırlar. Bu kişiler,sebum salgısının fazlalığı nedeni ile bu sorunu yaşamaktadırlar. Bazı bireyler için çok ciddi sorun oluşturabilecek bu durumu, etkili bakım ürünleri ile kontrol altına alabilmek mümkündür.

Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml Avantajları Nelerdir?

Avene firması tarafından geliştirilen cilt bakım ürünleri arasında yer alan Avene CleananceEmülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40 ml, yağlı ve akneli cildi olan kişilerde sebum salgısını kontrol altına alaraközelikle rahatsız edici yağlı ve parlak görünümün yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Avene CleananceEmülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi40 ml bu etkisi sayesinde cildi kirlerden arındırır ve sıkılaştırılmasını sağlar. Ayrıca nemlendirici etkiye sahip olması ve temiz, mat bir görüntü oluşturması nedeni ile cildin güzel görünebilmesi için önemli bir yardımcıdır. İçeriğindeki bal kabağı çekirdeği özü, çinko glukonat,salisilik asit gibi etkili maddeler sayesinde söz konusu olumlu etkileri sağlamakla beraber Avene termal suyunun eşsiz etkisi sayesinde cildin ferahlayıp rahatlamasını sağlar. Avene CleananceEmülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40 mlsayesinde yağlı cilt sahibi bireylerin fiziksel ve psikolojik sorunları da ortadan kalkmaktadır. Düzenli kullanımı ile mat ve canlı bir cilde sahip olan bireyler ayrıca sıkı ve güzel bir cilt görüntüsüne de sahip olmaktadır. Avene CleananceEmülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi güzelce temizlenmiş ve hafif nemli bırakılmış yüz ve boyun bölgesine hafif masaj eşliğinde uygulanmalıdır.

Avene CleananceEmülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40 ml Özellikleri

 Hafif emulsion yapılı ürün aşırı yağlı ciltlerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Yüksek oranda yumuşatıcı ve rahatlatıcı özelliği olan Avene Termal Suyu içeren bu ürün aynı zamanda gözenekleri de sıkılaştırmaktadır. Eşsiz emici mikro kapsül sistemi sayesinde, cilt yüzeyine matlık kazandırır ve böylece yapılan makyajın da gün boyunca bozulmadan kalmasını sağlar.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml

Avene Cleanance MAT Emulsion 40 ml

Avene Cleanance Emülsion Matlaştırıcı Bakım Kremi 40ml

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: