NewLife Mena K 2 Daha büyük görüntüle

NewLife Mena K 2

Yeni ürün

100 mcg K2 Vitamini, 10IU D3 Vitamini

NewLife Mena K 2

Sağlam kemiklere sahip olmak, her insan için çok önemlidir. Kemik yapısı, yaşa ve bazı problemlere bağlı olarak zaman içinde zayıflama gösterebilmektedir. Kemiklerin güçlenmesi için de kalsiyuma ihtiyaç duyulmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

90,00 TL

Daha fazla bilgi

NewLife Mena K 2

Sağlam kemiklere sahip olmak, her insan için çok önemlidir. Kemik yapısı, yaşa ve bazı problemlere bağlı olarak zaman içinde zayıflama gösterebilmektedir. Kemiklerin güçlenmesi için de kalsiyuma ihtiyaç duyulmaktadır. Kalsiyumun bir şekilde kemik yapısına bağlanmasından sorumlu vitamin ise K2 vitaminidir. Çocuklarda, kemik kütlesinin gelişmesi yaşlılarda ise var olan kemik kütlesinin korunabilmesi için kalsiyuma ve buna bağlı olarak da K2 vitaminine ihtiyaç duyulmaktadır. K2 vitamini, kemiklere kalsiyum toplamasının yanı sıra atardamar sertliğine de engel olmaktadır. K2 vitamini, çeşitli besinlerden alınabileceği gibi, bunların yeterli olmadığı zamanlarda takviye olarak satılan K2 vitaminleri de kullanılabilmektedir. NewLife Mena K2 de bunlardan bir tanesidir.

NewLife Mena K2 Özellikleri

Türkiye’de piyasaya çıkan ilk K2 vitamini olan NewLife Mena K2, içerdiği 100 mcg K2 vitaminin yanı sıra 10 mcg de D3 vitamini bulundurmaktadır.  Bu sayede, hem kalp damar sağlığı hem de kemik ve eklem sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır. NewLife Mena K2 ürünü, bu iki vitaminin yanında zeytinyağı da içermektedir. Bu zeytinyağı sayesinde vitamin, yüksek miktarda emilim gösterebilmektedir.  K2 vitamini, bakteriler tarafından oluşturulmaktadır. NewLife Mena K2 vitamini de Bacillus Subtils bakterisi tarafından sentezlendiği için tamamen doğal bir üründür. Bu vitamin, patentli biyofermantasyon yöntemi aracılığıyla elde edilmektedir. NewLife Mena K 2 vitaminin diğer bir özelliği ise Süperkritik CO2 teknolojisi ile saflaştırılmış olmasıdır. Bu sayede herhangi bir katkı maddesi, kimyasal çözücü veya sentetik herhangi bir işlem kullanılmadan elde edilmiş olmaktadır. Bu durum da herkes tarafından kullanabilme imkanı yaratmaktadır. NewLife Mena K2 tüm bu özelliklerinin yanı sıra Soya, Gluten, GDO, Toksin, Laktoz, Pestisid gibi maddeler içermediğinden tamamen doğal bir üründür.

NewLife Mena K 2 Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kemik gelişmesi ve güçlenmesi için çok önemli bir takviye vitamin olan NewLife Mena K2 vitamini kullanılmadan önce, mutlaka buna vücudun ihtiyaç duyup duymadığı araştırılmalıdır. Bunun yanı sıra hamileler veya hamile kalmayı düşünen, isteyen kişilerin mutlaka uzman bir doktora başvurmaları ve doktor tavsiye ettiği takdirde kullanmaya başlamaları gerekmektedir. 

100 mcg K2 Vitamini, 10IU D3 Vitamini İçerir.

Neden New Life Mena K2 Kullanmalıyım?
 

  1. ·         New Life Mena K2 Türkiye?de piyasaya çıkan ilk K2 vitaminidir.
  2. ·         İçeriğindeki 10mcg D3 vitamini ve 100mcg K2 vitamini ile kemik eklem sağlığını ve kalp damar sağlığını korumaya yardımcı olur.
  3. ·         İçeriğindeki zeytinyağı sayesinde yüksek emilim gösterir.
  4. ·         New Life Mena K2, doğal K2 vitamininden zengin Natto?nun üretimi için gerekli olan tek bakteri olan Bacillus subtilis bakterilerinin patentli biyofermantasyon yöntemi ile elde edilmektedir.
  5. ·         Süperkritik CO2 teknolojisi kullanılarak saflaştırıldığından herhangi bir kimyasal çözücü, kouruyucu katkı maddesi ve ya sentetik işlem içermez.
  6. ·         New Life Mena K2; soya, GDO, gluten, laktoz, toksin ve pestisid içermez. Bu sayede %100 güvenlidir ve herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

  7.  

Kullanım Önerisi:
 
 Günde 1 tablet kullanılması önerilmektedir.

Uyarılar:

Hamile ve hamile kalmak isteyen bayanlar doktora danışmadan bu ürünü kullanmamalıdırlar.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

NewLife Mena K 2

NewLife Mena K 2

100 mcg K2 Vitamini, 10IU D3 Vitamini

NewLife Mena K 2

Sağlam kemiklere sahip olmak, her insan için çok önemlidir. Kemik yapısı, yaşa ve bazı problemlere bağlı olarak zaman içinde zayıflama gösterebilmektedir. Kemiklerin güçlenmesi için de kalsiyuma ihtiyaç duyulmaktadır.

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: