Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10 ml Daha büyük görüntüle

Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10 ml

Yeni ürün

Göz Çevresi Bakım Kremi

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

49,50 TL

Daha fazla bilgi

Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10 ml

İnsan cildi vücudun dış yüzeyini tamamı ile kapsayan devasa bir yapıdır. Her ne kadar genel adı cilt olsa da belirli bölgelerde özel olarak isimlendirilmesi mümkündür. Örneğin ağzın uç kısmında dudak derisi ve ya göz etrafında göz derisi şeklinde isimler alabilmektedir. Bu özelliği aslında cildin her bölgede aynı hassasiyete sahip olmamasından kaynaklanmaktadır. Zira göz çevresindeki cilt yapısı ile vücudun diğer bölgelerindeki cilt yapısı aynı yapı ve hassasiyette değildir.  
     Anlaşılacağı üzere göz çevresi cilt yapısı oldukça hassas bir özelliğe sahiptir. Hatta vücut üzerinde en ince cilt yapısı göz çevresinde görülmektedir. Bu özelliği ise dış ortamda bulunan serbest radikallerden ve zararlı kozmetiklerden en çok bu bölgenin etkilenmesine neden olmaktadır. Dolayısı ile bu bölgeye gösterilecek bakım diğer bölgelere nazaran daha ciddi boyutlarda olmalıdır.  
     Uzman dermatologların gelişmiş laboratuarlarda hazırladığı etkili cilt bakım ürünlerinden biri olan avene markası göz çevresi bakımı için de oldukça etkili ürünlere sahiptir. Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux Göz Çevresi Kremi de söz konusu ürünlerin başında gelmektedir.  
Özellik:   
-Yüksek oranda, rahatlatıcı ve yumuşatıcı özelliğe sahip, Avene Termal Suyu ve alfa-bisabolol içerir. Tahriş ve kızarıklığı giderir.   
-Dextran sülfat göz kapaklarında dekonjestan (rahatlatıcı )etki oluşturur.   
 -Nemlendirici ve serbest radikallere karşı aktiv maddelerle zenginleştirilmiş formülü sayesinde göz çevresini ve göz kapaklarını nemlendirir ve korur.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10 ml

Avene Soin Apaisant Contour Des Yeux 10 ml

Göz Çevresi Bakım Kremi

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: