Avene Cicalfate Creme 40 ml - Tahriş Olmuş Cilt Kremi Daha büyük görüntüle

Avene Cicalfate Creme 40 ml - Tahriş Olmuş Cilt Kremi

Yeni ürün

Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

32,00 TL

Daha fazla bilgi

Avene Cicalfate Cream 40ml
 
Ciltte oluşan tahrişler, hem sağlık hem de görsellik açısından kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkiler. Cildin rahatlatılması, yenilenmesi ve eski sağlığına kavuşturulabilmesi için, doğru ürün kullanımı şarttır. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için, cildinize yeterli özeni göstermeli ve özellikle tahrişe açık cilt yüzeyinizi, doğru ürünlerle iyileştirme yoluna gitmelisiniz. 
 
Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem, tahriş olan cilt yüzeyinin rahatlatılması ve düzelme hızının olabildiğince arttırılması amaçlı üretilmiştir. Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem, thermal suyu içermektedir. Avene Cicalfate Açık Yara Kapatıcı ve Onarıcı Losyon 40 ml olan formunu sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca formülünde bakır sülfat ve çinko sülfatmikronize sülfat bulunmaktadır. 
Bu özel içerikler sayesinde, ciltte iyileşme ile beraber rahatlama ve yatışma hissi oluşturur. Parfüm içermeyen ürün cildi arındırarak rahatlatır, dokuların iyileşmesini hızlandırmaya yardım eder. Avene Cicalfate Creme, doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde, ciltte önemli derecede iyileşme sağlamaya yar dım eder. Yetişkin ve çocuklarda kullanıma uygundur.
Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem Özellikleri
Kullanım Yeri :
Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Kremi, vücudunuzda tahriş olmuş  ve sorun yaşadığınız tüm bölgelere uygulayabilirsiniz.
 
Kullanım Şekli :
Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Kremi, Cildinizi temizledikten sonra, ilgili alana yavaşça yedirerek sürünüz. Bazı endik asyonlar için doktorunuza danışmanızı öneririz.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Cicalfate Creme 40 ml - Tahriş Olmuş Cilt Kremi

Avene Cicalfate Creme 40 ml - Tahriş Olmuş Cilt Kremi

Avene Cicalfate Yara Kapatıcı ve Onarıcı Krem

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: