Avene Cleanance Solaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye Daha büyük görüntüle

Avene Cleanance Solaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

Yeni ürün

Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

69,90 TL

Daha fazla bilgi

Avene CleananceSolaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene CleananceMicellarWater 100 ml Hediye

Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korunabilmek ve ciltte çeşitli lekeler kalmasını önleyebilmek son derece zor olmaktadır. Bunu sağlayabilmek için mutlaka iyi bir güneş kremi kullanmak gerekmektedir. Özellikle yağlı ve akneli ciltler her türlü güneş kremini kullanamamakta ve çoğu güneş kremi, cildin gözeneklerini tıkayarak daha fazla yağlanmasına ve ciltte daha fazla akne oluşmasına sebep olmaktadır. Avene CleananceSolaireSPF 50+ Güneş Kremi özellikle akneli ve fazla yağlı ciltler için üretilmiştir. Yağlı ciltlerin yağdan ve aknelerden arınması için önemli olan bir diğer durum da cildin etkili bir şekilde temizlenmesidir. Bu durum da günlük yüz yıkamalarının yanı sıra iyi bir temizleme suyu kullanımını gerektirmektedir. Avene CleananceMicellarWater 100 mlde bu amaçla üretilmiştir.

 

Avene CleananceSolaire SPF 50+ Güneş Kremi Ürününün Özellikleri

Hassas ve özellikle akneli ciltler için özel olarak üretilen Avene CleananceSolaireSPF 50+ Güneş Kremi ergen, çocuk veya yetişkin fark etmeksizin herkes tarafından kullanılabilmekte ve göz ve ağız bölgesi dışında tüm vücuda uygulanabilmektedir. Bunun yanı sıra ciltteki sebum dengesini korumakta da oldukça etkilidir. İçerisindeki Avene termal kaynak suyu, Btulen Glikol, Oktorilen gibi maddeler güneşe karşı önemli önemli ölçüde koruma sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerinde rahatlıkla ve istenilen sıklıkta kullanılabilmektedir.

Avene CleananceMicellarWater 100 ml Ürününün Özellikleri

Cildin doğru bir şekilde temizlenebilmesi, yağlardan ve aknelerden arınabilmesi açısından çok önemlidir. Sadece yüzü yıkamak, yüzün tamamen temizlenmesi ve gözeneklerin açılması için yeterli olmamaktadır. Yüzün, kirlerden tamamen arınması ve hava alması gerekmektedir. Bu da ancak iyi bir temizleme suyuyla mümkün olmaktadır.Avene CleananceMicellarWater 100 ml yağlı ve akneli ciltlerin iyi bir şekilde temizlenebilmesi için üretilmiş bir üründür.  İçerisinde çok zengin maddeler bulunmasına rağmen yağ içermeyen bu ürün, cildin canlı ve genç görünmesine de yardımcı olmaktadır. Deri altı yağlanmalarını kirlerini giderici bir etkiye sahip olan Avene CleananceMicellarWater 100 ml tüm cilt tipi için uygundur. Göz çevresi haricinde yüze günde bir defa sürülür ve bir süre sonra ılık su ile durulama yapılır. Yağlı cilt tipleri için özel üretilen bu iki ürüne Avene CleananceSolaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene CleananceMicellarWater 100 ml Hediyepaketi sayesinde aynı anda, kolaylıkla ve uygun fiyata sahip olma avantajı bulunmaktadır.

Avene Güneş Bakım Seti:

Avene Cleanance Solaire SPF 50+ Güneş Kremi 

Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Cleanance Solaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

Avene Cleanance Solaire SPF 50+ Güneş Kremi + Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

Avene Cleanance Micellar Water 100 ml Hediye

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: