Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml Daha büyük görüntüle

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Yeni ürün

Yağlı ve Akneli Ciltler

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

59,00 TL

Daha fazla bilgi

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

 

Yağlı ve akneli ciltleri temizlemek, diğer cilt tiplerine göre daha zor ve detaylı olmaktadır. Yağlı ciltlerde sivilce oluşumunu engelleyebilmek, derinlemesine bir temizlik gerektirmektedir. Bu cilt tipine sahip kişiler çoğu zaman ciltlerini nasıl temizleyebileceklerine emin olamamakta ve yanlış tercihler yapmaktadır. Böyle durumlarda Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 mlyüz temizleme jeli yağlı cilt tipine sahip kişiler için doğru bir seçim olmaktadır. İçeriğinde birçok besleyici madde bulunan Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli, cildi temizlerken aynı zamanda da beslemektedir.

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml İçeriği


 SU (AQUA), DESİL GLUKOZİT, AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA),  POLİSORBAT 20, DİSODYUM KOKOAMFODİASETAT, SETEARET-60 MİRİSTİL GLİKOL, GLİSERİN, SODYUM LAUROİL , SARKOSİNAT,  SODYUM KLORİT,  METHİL GLUCET-20,  BENZOİK ASİT, SETRİMONYUM BROMİT, KUKURBİTA PEPO (BALKABAĞI), TOHUMU YAĞI, DİSODYUM EDTA, KOKU (PARFÜM), YEŞİL 5 (CI 61570), LAKTİK ASİT, FENOKSİETANOLSARI 5 (CI19140), ÇİNKO GLUKONAT , TETRASODYUM EDTA gibi besleyici bir içeriğe sahip olan bu yüz temizleme jeli, yağlı ve sivilceli cilt tiplerinde derinlemesine bir temizlik için etkilidir.

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml Kullanımı

Yağlı ciltler için, zengin içeriği sayesinde son derece besleyici ve etkili olan Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli, doğru bir şekilde kullanıldığında istenilen sonucu vermektedir. Yağlı ve akneli cilt tipleri için özel olarak üretilen bu ürün, cilde sabah ve akşam olmak üzere iki defa kullanılmaktadır. Öncesinde yıkanan ve nemli bırakılan yüze parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanan jel, uygulama sonrasında iyice durulanarak nazikçe kurulanır. Uygulama yapılırken daha etkili bir sonuç alınabilmesi için cildin T bölgesine yoğunlaşılması gerekmektedir. Hem erkekler hem de kızlar için kullanıma uygun olan bu jelin 15 yaş üzerindeki kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir. Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli, düzenli ve doğru bir kullanımda yağlı ve akneli ciltlerde gözle görülür şekilde etkili olmakta ve yüzdeki aknelerin azalmasına destek olmaktadır. Cildin PH değerini koruyup cildin temizlenmesi ve pisliklerden arınmasında etkilidir. İçeriğinde sabun bulunmaması sayesinde cildi özenle temizlerken kurumasına da engel olmaktadır. İçeriğindeki bitki aktifleri sayesinde sebum fazlalığını düzenleyerek cildi matlaştıran bu jel, rahatlatıcı ve tahriş giderici özelliğe de sahiptir. Özel kapağı sayesinde, uygulanacak ürün miktarı doğru bir şekilde ayarlanabilen bu jeli, internet sitemizden yüzde 100 orijinal ürün garantisiyle temin edebilirsiniz.

Cildin PH değerini koruyarak cildinizi temizler ve arındırır. Paraben içermez.

Yararları

Arındırıcı : Sabun içermeyen formülü sayesinde cildinizi özenle temizler, saflık ve ferahlık kazandırır.

Düzenleyici : Bitkisel aktifleri (Balkabağı çekirdeği özü) sebum fazlalığını düzenler. Cildiniz matlaşır.

Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, anında rahatlık hissi sağlar.

Pratik : Özel kapağı, uygulanacak ürün miktarının doğru şekilde ölçülmesini sağlar.

Benim için uygun mu ?  Cleanance Gel yağlı ve akneli ciltler için özel olarak önerilir.

Doğru uygulama

Cildinizi nemlendirin ve Cleanance Gel ürününü sabah ve akşam uygulayın.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Yağlı ve Akneli Ciltler

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: