Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2 li Avantaj Paket Daha büyük görüntüle

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2 li Avantaj Paket

Yeni ürün

Yağlı ve Akneli Ciltler

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

95,00 TL

Daha fazla bilgi

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2'li Avantaj Paket

Yağlı ve akneli ciltleri tiplerinde derinlemesine temizliği sağlamak, diğer ciltlere göre daha zor ve olmaktadır. Yağlı ciltlerde sivilce oluşumunu engelleyebilmek için yüzün iyice bir temizlenmesi gerektirmektedir. Bu cilt tipine sahip kişiler genellikle ciltlerini ne şekilde temizleyebileceklerine emin olamamakta ve yanlış tercihler yapmaktadır. Böyle durumlarda Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli yağlı cilt tipine sahip kişiler için iyi bir seçimdir. İçerisinde birçok besleyici maddenin yer aldığı Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli, cildi temizlemenin yanı sıra beslenmesine de yardımcı olmaktadır.

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml İçeriği

SU (AQUA), DESİL GLUKOZİT, AVENE TERMAL KAYNAK SUYU (AVENE AQUA),  POLİSORBAT 20, DİSODYUM KOKOAMFODİASETAT, SETEARET-60 MİRİSTİL GLİKOL, GLİSERİN, TOHUMU YAĞI,  SODYUM LAUROİL , SARKOSİNAT,  TETRASODYUM EDTA,SODYUM KLORİT,  METHİL GLUCET-20,  BENZOİK ASİT, SETRİMONYUM BROMİT, KUKURBİTA PEPO (BALKABAĞI), KOKU (PARFÜM), YEŞİL 5 (CI 61570), LAKTİK ASİT, FENOKSİETANOLSARI 5 (CI19140), ÇİNKO GLUKONAT bulunmaktadır.

 

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml Kullanımı

Zengin içeriği sayesinde yağlı ciltlerde etkili olan Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml yüz temizleme jeli, doğru kullanılırsa istenen sonucu vermektedir. Yağlı ve akneli cilt tipleri için özel olarak üretilen bu ürün, cilde sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmalıdır.Yıkanan ve nemli bırakılan yüze parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanan jel, sonrasında iyice durulanarak kurulanır. Uygulama yapılırken daha iyi bir sonuç alınabilmesi için cildin T bölgesine daha çok yoğunlaşmak gerekmektedir. Hem erkekler hem de kızlar için kullanıma uygun olan bu jel, 15 yaş üzerindeki kişiler içindir. Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml hem ferahlatıcı hem pratik hem de kullanım özelliği açısından pratiktir. Özel kapağı sayesinde uygulanacak ürünün miktarı hiçbir zaman şaşmamaktadır.  Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2’li avantaj paket seçeneği sayesinde cildiniz için yararlı ve besleyici olan bu ürünü uygun fiyatla uzun süre kullanma imkanı da bulunmaktadır. Paraben içermemesi sayesinde cildinize iyi bakacak bu jeli, internet sitemizde avantajlı fiyatlara bulabilirsiniz. 

Cildin PH değerini koruyarak cildinizi temizler ve arındırır. Paraben içermez.

Yararları

Arındırıcı : Sabun içermeyen formülü sayesinde cildinizi özenle temizler, saflık ve ferahlık kazandırır.

Düzenleyici : Bitkisel aktifleri (Balkabağı çekirdeği özü) sebum fazlalığını düzenler. Cildiniz matlaşır.

Rahatlatıcı : Rahatlatıcı ve tahriş giderici Avène Termal Suyu, anında rahatlık hissi sağlar.

Pratik : Özel kapağı, uygulanacak ürün miktarının doğru şekilde ölçülmesini sağlar.

Benim için uygun mu ?  Cleanance Gel yağlı ve akneli ciltler için özel olarak önerilir.

Doğru uygulama

Cildinizi nemlendirin ve Cleanance Gel ürününü sabah ve akşam uygulayın.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2 li Avantaj Paket

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 2 li Avantaj Paket

Yağlı ve Akneli Ciltler

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: